Gert-Jan Jansen stelt deze week scherp op Letty Lam

Negen jaar geleden stapte Letty als een vrijwilliger voor één dagdeel per week het museum binnen. Nu anno 2025 is ze bijna de hele week te vinden in Museum Hilversum als coördinator voor vrijwilligers. Het invullen van de roosters zodat het museum kan blijven draaien voor het publiek. Contact houden met ze zodat er een prettiger sfeer tussen allen mogelijk is en blijft. Ze verricht haar taak met veel plezier, hoewel het ook wel eens eens zwaar is om zoveel uur te werken. Ze oogst veel lof bij de vrienden van het museum, publliek en al haar colllega’s. Ze hoopt hety werk nog lang te moegen en kunnen doen.

Onmisbare krachten.

Profiel foto van Gert-Jan

Gert-Jan Jansen

Al heel lang ben ik met fotograferen bezig en nog met heel veel plezier. In 1994 de Fotovakschool afgerond als reportage fotograaf om er ook professioneel aan denslag mee te kunnen gaan.

Vele reportages heb ik gemaakt van bruiloft tot bedrijfs, portretten, schoolfoto’s. De laatste tien jaar ben ik me meer op documentaire en straatfotografie gaan toeleggen. Twee totaal verschillende disciplines maar beiden heel boeiend. Je verdiepen in een onderwerp of persoon en op straat speuren naar mooie mensen en bijzondere taferelen. Hier kan ik heel blij van worden.

Een vijftal exposities heb ik gemaakt, “De man op de werkvloer” (1995) , “De School”(2014), “De Dorpsdominee”(2018), “Mijn tere buurvrouw”(2019) en “De Meubelwerf”(2024).

In deze rubriek ga ik scherpstellen op mensen uit Hilversum, die voor mij een bijzondere betekenis hebben of opvallen door hun werkzaamheden of privé. Mensen waar je zo aan voorbij kunt lopen wil ik middels een foto en een stukje tekst in het zonnetje zetten.

Actueel